vom 31.05.2024

deer catcher

Lot 8603 limit € 30

Horngriff, S-förmige Parierstange, Klinge stark narbig, Altersspuren, L ca. 55 cm, 18./19. Jh.

Lot 8534
Opening price € 30

casket

Lot 8518
Opening price € 30

Binoculars in a case

Lot 8528
Opening price € 140

Paar Schiffs-Wandleuchten

Lot 8545
Opening price € 120

Barometer Paris